Prosinec 2012

P!nk s celebritama

30. prosince 2012 v 18:16 | BEP ))) |  Ostatní
S Christinou Aguilerou

S Britney Spears a Beyoncé


S Madonnou200 nejhranějších klipů roku 2012 v Kanadě

29. prosince 2012 v 13:36 | BEP ))) |  Novinky >> profesní

na muchmusic.com zveřejnili 200 nejhranějších videoklipů roku 2012. P!nk se umístila s "Blow Me (One Last Kiss" na 82. místě a s "Try" na místě 22.

82 - P!NK BLOW ME - byl první 21. září.


22. místo P!nk Try - P!nk ve svém klipu předvádí ohromující choreografii a kaskadérské kousky. Prý to byl jedno z nejsrandovnějších natáčení.


GLOBAL TRACK CHART : YEAR-END CHART

28. prosince 2012 v 22:30 | BEP ))) |  Novinky >> profesní


GLOBAL TRACK CHARTS


Začneme singly. P!nk se s "Blow Me (One Last Kiss)" umístila na 19. místě s celkovým počtem 3.795.000 bodů. Takže žádná sláva. Na prvním místě se umístil onehitwonder Gotye se skladbou "Somebody That I Used to Know" s 10.993.00 body.

19. místo - "Blow Me" 3.795.000 bodů

V albové části je to o poznání lepší. P!nk se umístila se svým albem "The Truth About Love" na 7. místě s počtem 2,4 milionů prodaných kopií. P!nk si drží svůj standart a minimálně přes dva miliony s každým albem do konce roku dá. Na prvním místě se umístila druhý rok po sobě Adele s "21" a 9,2 milióny kopií. (neskutečné)

7. místo - "The Truth About Love" - 2 400 000 kopií.

(moje) RECENZE CD: P!NK - "The Truth About Love" (Fan Edition verze) [2.0]

28. prosince 2012 v 13:01 | BEP ))) |  CD

Slečna Alecia Beth Moore vypustila oficiálně do světa nové album "The Truth About Love Fan Edition" 3. prosince 2012. Rozhodl jsem se singl po singlu "zhodnotit" a něco k tomu vždycky napsat.

1. "Are We All We Are": První otevírací píseň alba. Píseň má správný náboj na který jsme od P!nk zvyklí, ikdyž to neni na první poslech jasný hit, své příznivce si najde a po více poslešíšch si píseň zamilujete. Trochu mi tam vadí hlas který říká "Are We All Are" Ale už jsem si celkem zvykl. Písničku zachraňuje skvělý, úderný refrén. A je to jedna z lepších na CD - 79%

2. "Blow Me (One Last Kiss)": Již známá věc od P!nk. Pilotní singl celého alba. Jistě, z počátku velké nadšení, že slyším od ní něco nového, ale vystřízlivění přišlo rychle. Zbytečně ukřičený refrém, Chybí mi tam ta drzost a prvotní hitovost, která na "So What" nebo "Raise Your Glass" slyšíte ihned s prvním poslechem. Ale ještě stále je to poslouchatelná písnička.- 65%

3. "Try": Téměř nemám slov, nádherná, přenádherná věc od P!nk. Neuvěřitelně procítěné a skvělá melodie. Pomalý rozjezd písně vám dá pocit, jakože musí přijít něco ohromného, a to se taky stane, Refrém je prostě brilantní (a když máte všechno pořádně nahlas - je to ráj) Píseň vybrána jako druhý singl, a myslím, že líp zvolit nemohla. Tohle musí být hit - 95%


Pokračování v celém článkuP!nk vystoupí běhěm Graham Norton Show

27. prosince 2012 v 19:21 | BEP ))) |  Novinky >> profesní

P!nk vystoupí na speciálním vydání Grahama Northona, jedná se o Silvestrovské vydání. P!nk vystouepní již natáčela, zde jsou fotky


Hlasujte za P!nk v MAXIM HOT 100 2013

26. prosince 2012 v 17:49 | BEP ))) |  Novinky >> všeobecně

P!nk se sice neumisťuje mezi nejkrásnějšími lidma planety, ale rozhodně sexy je. Takže jestli i Vám připadá P!nk "Sexy" hlasujte pro ní v anketě MAXIMU.
Mně osobně se P!nk líbí, když má delší vlasy, to si myslím, že je nejhezčí :)

Picture of P!nk


P!nk, Willow and Carey jdou do parku (23.12.2012)

26. prosince 2012 v 16:36 | BEP ))) |  Paparazzi
Dobře, byla tu nějaká sháňka po paparazzi fotkách, takže sem dávám fotku P!nk s rodinou jak jdou do parku ze dne 23.12.


+ Carey včera poslal fotku P!nk jak jede na kole s Willow


P!nk na 11. místě nejlepších popových alb tohoto roku podle magazínu SPIN

26. prosince 2012 v 10:12 | BEP ))) |  Hitparády

Oblíbený magazín SPIN zveřejnil seznam nejlepších (podle nich) popových alb z tohoto roku, na 11. místo se dostala P!nk s jejím skvělým albem "The Truth About Love" napsali o něm:

".... Truth About Love je spratek, moudrá žena, matka, sexy - zkrátka, ono to není dokonalý ono je to kurevsky perfektně dokonalý..."

Vánoce s P!nk

26. prosince 2012 v 0:05 | BEP ))) |  Ostatní


Ano, jak jsem psal, skutečně jsem něco s P!nk dostal :) a to tuhle speciální fan edici alba "The Truth About Love", která je v deluxe edici + navíc obsahuje tracky z iTunes verze (to znamená, že je tam i Timebomb jupí :D) + obsahuje skladbu "The King Is Dead But The Queen Is Alive" a obsahuje druhé CD, tedy vlastně DVD, které obsahuje zázam z propagačního koncertu a obsahuje vystoupení s "Blow Me (One Last Kiss)", "Try", "Are We All We Are", "Fucking Perfect" + videa k "Blow Me" a "Try" a Behind the Scenes z focení photoshotu k albu.

Jediný co mi z alba kazí dojem je papírový obal, který se rozkládá a tudíž není moc praktický, navíc dolejšek už se mi trošku natrhnul, což mě vážně naštvalo, ale i tak jsem za album hodně rád :))..