Únor 2013

Tampa (27.2.2013)

28. února 2013 v 19:41 | BEP ))) |  The Truth About Love Tour


Tento koncert byl posledním koncertem v únoru. Účast? Opět obrovská přes 21 000 diváků.

"Raise Your Glass"


Sunrise (25.2.2013)

28. února 2013 v 19:31 | BEP ))) |  The Truth About Love Tour
"Glitter In The Air"


Hitparáda Billboard "Try" už jen klesá, "JGMAR" si polepšilo

28. února 2013 v 19:05 | BEP ))) |  Hitparády


Bohužel, singlu "Try" pomlau, ale jistě (co se týče alespoň v americe) odzvonilo. Dokazuje to, že neustálě padá v Billboard HOT 100, ikdyž se jedná jen o mírné poklesy. Tento týden spadl o dvě příčky a to z 18. místa na 20. místo.

Zato nový singl "Just Give Me a Reason" je na vzestupu. Pro tento týden si polepšil o více než 10. míst a je na 72. místě, což je zatím i jeho nejlepší umístění.

#20 "Try"------------------------------------- ----
#72 "JGMAR"--------------------------------------

"The Truth About Love" si taktéž pohoršilo, album z minulého jedenácté místa padá na místo 17. ale i tak je to obdivuhodný výkon, na desku, která je v chart už 23. týdnů.

#17 "TTAL"----------------------------------------

Happy B-Day "There You Go"

26. února 2013 v 20:56 | BEP ))) |  Ostatní

je to přesně 13. let od doby, kdy P!nk vypustila do světa svůj pilotní singl z debutového alba "Can´t Take Me Home". A Dnes je to přesně 13 let, co dosáhl svého nejvyššího umístění v Billboardu a to 7. místo.


HAPPY B-Day "There You Go"


P!nk nahradí Britney Spears v X Factoru?

26. února 2013 v 19:12 | BEP ))) |  Novinky >> všeobecně


P!nk by mohla nahradit Britney Spears v porotě amerického xFactoru. Zpěvačka hitu "Try" je připravena dostat roli porotkyně po zpěvačce hitu "Hold It Against Me", která vydržela v pořadu jednu sezónu, píše DailyStar.

Vstup do tohoto typu pořadu, by bylo proti všemu, co P!nk doposud říkala. Ona odmítala veškeré nabídky na porotcování v jakkýkoliv soutěžích včetně "Xfactoru" "American Idol" a "The Voice".

Zpěvačka hitu "So What" se obává, že by jí diváci neměli rádi pro její brutální upřímnost, ovšem Simon Cowell si myslí, že ona jediná by byla upřímná a souhlasila by s ním.

Řekla:'' Byla mi nabídnuta role porotce ve "Voice" v "American Idol" a "X Factor". Já jsem řekla, že ne, protože nemůžete být upřímní. Lidé vás budou nenávidět, pokud jste upřímní. Simon Cowell je jediná osoba, která si to může dovolit, protože on má moc . A je to muž."

Simon, který působí jako výkonný producent a zároveň jako hlavní porotce v show, hledá náhradu za LA Reida, který také opustil pořad.
Od "Skyscraper" zpěvačky Demi Lovato se očekává její vávrat do poroty. Mari Lopez, moderátor, by se podle drbů měl vrátit také.
zdroj: zde
///Překlad ©P!nk.blog.cz copy only with my source///

Souboj popových královen: RIHANNA x P!NK

26. února 2013 v 18:50 | BEP ))) |  Novinky >> všeobecně

Web Popcrush.com zveřejnil "střet", kde se vždy střetnou dvě popové zpěvačkyproti sobe se svými songy. V prvním kole je Rihanna se "Stay" a proti ní je P!nk s "Just Give Me a Reason", která uspěje? To záleží jen a jen na vás.

HLASOVAT


"BILLY ON THE STREET"

26. února 2013 v 18:44 | BEP ))) |  Novinky >> profesní
Jak jsem již psal (ZDE) P!nk se objevila v pořadu "Billy On The Street" a konečně se objevilo video, které je opravdu velmi povedené :D :) Určitě se na něj podívejte.


Billboard.com: Popová Supermáma P!nk rozsvítila L.A

25. února 2013 v 18:53 | BEP ))) |  Novinky >> profesní

Billboard.com napsal něco jako recenzi na turné "Truth About Love"
Všech pět pater v beznadějně vyprodaném "Staple Center" dostalo příležitost být blíže k P!nk když zpívala svou "Im a Rock Star!" z jejího number one hitu "So What"

"So What" předvedla jako první přídavek z turné "The Truth About Love", zatímco létala 50 stop nad pódiem, houpající se ze strany na stranu. Byla to noc plná vzrušení, to vždycky trumfne všechny!

Je to vizuální odvaz, který se odehrál 16.2.2013, téměř dvě hodiny Rock´n´roll driven, dovádějícího v představách, že P!nk je závodník na romantické herní show. Silná a fantastická, to je celá P!nk. Její oblečení perfektně ukáže její vypracované tělo a její kapela stávající z 5 lidí hraje s intenzitou rockové kapely, která jí jednoduše podporuje.

"Raise Your Glass" celou show otevírá, a není překvapením, že s pomocí artistů předvádí super kousky. Když přistane na zemi pustí se do fláku "Walk Of Shame", "Just Like a Pill" a "U+Ur Hand". Poté všechny uzemní baladou "Try" - tak jak to bylo prezentováno na AMA. poté nastupuje cover "Wicked Games", "Just Give Me a Reason" a "Are We all We Are"

Pravda, ve světě P!nk je láska fyzická, plná vzteku, radosti, zrady a dobrodružství. "Blow Me (One Last Kiss)", které uzavírá tuto část, poskytuje vítanou příležitost k smíchu a vybití se. Po dvou přídavcích a vlně na rozloučenou (skokem do davu), P!nk uzavírá show s prohlášením o lásce, která nemá nic společného s romantikou tím, že ukazuje video sebe a svojí dcery. Z počátku je to zvláštní, ale nakonec to slouží jako intimní chvíle, aby P!nk připomněla svému publiku, že není super žena, ale pracujicí matka.

//překlad: ©P!nk.blog.cz - copy only with my source///


Tourbook + fotka

25. února 2013 v 18:17 | BEP ))) |  Ostatní

P!nk zveřejnila na svojem turné svojí TourBook knihu, která je opravdu krásná!
+ objevila se jedna fotka z knihy (Klik pro zvětšení)

A co P!nk ve VB?

25. února 2013 v 15:53 | BEP ))) |  Hitparády

"Just Give Me a Reason" si v hitparádě polepšilo na 16. místo z minulého 24. místa, kde i singl debutoval. (Postup o 8 míst)

Co se týče alba to je na místě 24. a z minulého místa spadlo o deset pozic dolů.