Březen 2013

P!nk a její nové(?) vlasy

31. března 2013 v 23:33 | BEP ))) |  Novinky >> profesní
P!nk se na twitteru pochlubila fotkou se svými novými, dlouhými vlasy(!). Kdyby si je nějaký čas nechala, vůbec bych se nezlobil, protože P!nk s dlouhými vlasy vypadá nádherně, ale podle popisku, to nevypadá "vážně" :D :)

"Snad jste se dobře pobavili, já ano!"


Boston (28.3.2013)

31. března 2013 v 23:26 | BEP ))) |  The Truth About Love Tour
Touto Show P!nk zakončila svou první etapu svého veleúspěšného turné "The Truth About Love". Do Ameriky se opět P!nk vrátí v říjnu.

Fotka


"So What"

"Who Knew" (no full) HD
Album slaví návrat do TOP 10, "Just Give Me a Reason" si opět polepšil

28. března 2013 v 19:23 | BEP ))) |  Hitparády
P!nk zažila opět skvělý týden v americe. Singl "Just Give Me a Reason" si opět polepšil a je na 6. místě, kam se posunul z minulého 9.místa. A troufám si tvrdit, že tohle bude P!nk nejúspěšnější singl za poslední 3. roky. na iTunes je singl stále na 1. místě! Co se týče rádií, tam je "Just Give Me a Reason" již na 18. místě. + minulý týden byl v americe právě "JGMAR" nejprodávanějším singlem.

"The Truth About Love" opět vstoupilo do TOP 10 a to rovnou na 5. místo. Bohužel iTunes sleva na album již není a tak se album propadlo na 9. místo, i tak je ale v nejstarším albem v TOP 10 na iTunes!

Všechno nejlepší, Lady Marmelade!

27. března 2013 v 20:12 | BEP ))) |  Novinky >> všeobecně

Dnes je to přesně 12 let co vyšel tento obrovský hit roku 2001, který se stal všech zpěvaček (kromě Aguilery) jejich prvním #1 v americe vůbec. Singl se stal #1 v celkem 15 zemích světa, včetně již zmíněné ameriky, tak i v UK a Austrálii.
Singlu se do dnešního dne prodalo okolo 7 000 000 kopií po celém světě!

Videoklip natáčeli všechny 4 hlavní představitelky ve spodním prádle.
Ve videu se objeví i Missy Elliot
Videoklip se natáčel na konci května 2001 v Los Angeles
Video vyhrálo MTV Video Music Awards pro "nejlepší video roku" a pro "nejlepší video z filmu". Bylo nominováno na "nejlepší taneční video", "nejlepší popové video", "nejlepší choreografie" a "nejlepší umělecká režie"
Video vyhrálo Grammy pro "nejlepší popovou nahrávku" v roce 2002

Skvělé Medley....

25. března 2013 v 16:58 | BEP ))) |  Videa

Musím říct, že takovéto hudební počiny nevyhledávám, ale tohle....tohle mě naprosto dostalo, této dívčině se velmi šikovným způsobem podařilo spojit do sebe několik P!nčiných hitů (Try, Just Give Me a Reason, Blow Me (One Last Kiss), Fucking perfect, Sober, Who Knew) a vznikl z toho opravdu skvělý hudební zážitek.


Nepatrné změny v Britském žebříčku

24. března 2013 v 20:11 | BEP ))) |  Hitparády

Jen nepatrné nebo-li kosmetické změny se udály v Britském žebříčku, alespoň, co P!nk se týče. Singl "Just Give Me a Reason" si od minula ani nepohoršil ani nepolepšil, to znamená, že je stále na 3. místě, uvidíme, jak tomu bude příští týden. Stejně tak je ale "Just Give Me a Reason" jejím nejúspěšnějším singlem z "The Truth About Love"

Co se týče právě alba "The Truth About Love" to si polepšilo o jedno místečko směrem vzhůru a je na 7. místě. Na prvním místě je Justin Timberlake a jeho comebackové album "20/20 Experience"

Další, nové termíny pro turné "The Truth About Love"!

24. března 2013 v 16:32 | BEP ))) |  The Truth About Love Tour

Pár dní po tom, co P!nk zveřejnila další termíny pro své velmi úspěšné tour "The Truth About Love" jsou tu další! Jedná se o další data pro severní ameriku, to znamená, že (zatím) by P!nk měla tour zakončit v americe, kde ho i začala. v seznamu jsou zahrnuty již zveřejněné koncert z "TOHOTO" článku