Září 2013

Nově registrované písně na ASCAP

25. září 2013 v 18:46 | BEP ))) |  Novinky >> všeobecně

na ASCAP (American Society of Composers, Authors and Publishers) byly zapsány dvě nové písně od P!nk. jedná se o názvy "Me And My Friends" a "Im Not Obsessed"

Že by P!nk začala pracovat na něčem novém? :) Nebo se také může jednat o dříve nevydané skladby.

"ME AND MY FRIENDS"
MOORE ALECIA
WILSON DANIEL DODD

"I'M NOT OBSESSED"
MOORE ALECIA
WILSON DANIEL DODD


Poslechněte si písně psané P!nk pro Cher

25. září 2013 v 18:39 | BEP ))) |  Novinky >> všeobecně
Cher již vyšla nová deska "Closer to the Truth" a vy si můžete poslechnout písně, které P!nk pro Cher napsala"Lie to Me"

"Walk Alone"

P!nk u Ellen

22. září 2013 v 15:48 | BEP ))) |  Novinky >> všeobecně

P!nk se 19.9 objevila v Show Ellen Degeneres, kde propagovala svůj nový film "Thanks For Sharing". P!nk bohužel nevystupovala. Ellen gratulovala P!nk k ocenění "Woman of the year" od Billboardu a dala jí "sklenici" vína, na to se musíte podívat :D hned na začátku :) Poté se s P!nk bavila o mateřství. P!nk řekla, že je úžasné být matkou. No a pak samozřejmě následoval rozhovor o filmu. Režisér filmu jí koupil Cheesecake (P!nk byla zrovna těhotná) a ona mu řekla ano, budu hrát v tvém filmu.
Přišla řeč i na P!nk tour a její odvážné akrobatické kousky. Nebo proč si P!nk myslí, že jí Austrálie tak miluje.
P!nk si zahrála i hru.

Skutečně to za to stojí, to vidět :)


Podívejte se na trailer k "The Truth About Love Tour"

22. září 2013 v 15:30 | BEP ))) |  The Truth About Love Tour

Již 7. prosince odvysílá televizní stanice EPIX, celý koncert "The Truth About Love Tour". Již nyní stanice zveřejnila trailer. Musím říct, že to vypadá opravdu úžasně! :))


P!nk v GMA

22. září 2013 v 15:27 | BEP ))) |  Novinky >> všeobecně
P!nk pokračuje v propagaci svého nového filmu "Thanks For Sharing" a objevila se V Good Mornig America v mini interview. Kde mimo jiné mluví právě o filmu, rodince, tour, cover girl a, jak jí Billboard jmenoval ženou roku. P!nk na vše odpovídá max. jednou větou :D :))


"Just Give Me a Reason" 200 miliónů na VEVO

19. září 2013 v 12:05 | BEP ))) |  Novinky >> profesní

Ano je to tak, úžasný jedinečný a celosvětově nejúspěšný singl P!nk "Just Give Me a Reason" 3 singl z desky "The Truth About Love, dosáhl na Youtube/vevo.com přes 200 000 000 shlédnutí a to od vydání 5.2.2013. Obrovská gratulace!

Billboard: Žena roku 2013 - P!nk

18. září 2013 v 18:45 | BEP ))) |  Ostatní

Jak jsem slíbil, tak jsem dodržel. Sice jsem překlad článku na billboardu nedodal druhý den. Ale nyní tu článek o P!nk je :))

"Pozvedněte číši pro P!nk! Popová zpěvačka P!nk přijme ocenění žena roku 10. prosince v New Yorku .

Tento rok je pro tuto ženu narozenou jako Alecia Beth Moore obzvláště vzrušující. Podařilo se jí dostat až na vrchol svůj singl "Just Give Me a Reason" feat. Nate Ruess (Frontman skupiny FUN.)

"Byla jsem naprosto šokována a překvapena, když jsem slyšela, že mě Billboard jmenoval ženou roku." Řekla P!nk se ctí."Byl to neuvěřitelný rok. Jsem velmi vděčná mým fanouškům, přátelům že jsem s nimi mohla pracovat na tomto (TTAL) albu"

"The Truth About Love" šesté studiové album od P!nk. Stalo se jejím prvním albem, které dobylo vrchol Billboard HOT 200 po jeho vydání v září 2012 s pilotním singlem "Blow Me (One Last Kiss)", "Try", "JGMAR" a "True Love". V současné době je na turné, které je tak úspěšné, že se muselo prodloužit na 140 zastávek. "The Truth About Love" ji vynesla nominaci na Grammy za nejlepší popové vokální album.


Její nové album navazuje na tradici obrovských popových hitů, který začala již v roce 2000 a slbem "Can´t Take Me Home" - Toto album splodilo dva TOP 10 hity a to "There You Go" a "Most Girls" --- a následoval její první #1 singl s Lil Kim, Christinou Aguilerou, Mayou v "Lady Marmelade"

Každé z pěti vydaných alb P!nk dosáhla TOP 10 v Billboardu Hot 200, až vyvrcholilo u čísla jedna pro již zmíněné "TTAL" . Prodala přes 40 miliónů Cd a na 65 miliónů singlů, včetně 20 miliónů digitálně. To zahrnuje 14 TOP 10 singlů, včetně #1 singlů "Lady Marmelade", "So What", "Raise Your Glass", "Just Give Me a Reason"

"Když vycházelo pololetní číslo Billboardu, ona měla nejprodávanější ženské album i singl a celosvětově vyprodané tour." Řekl ředitel Billboardu Bill Werde.
"Just Give Me a Reason" trumfl #1 a zaznamenal nečekaný úspěch v této chart, která sahá až do roku 2000. Zkombinujte to všechno s duchem, s kterým inspiruje své fanoušky a okolí a dostanete podivuhodný mix jménem P!nk. Nepochybně bude pokračovat v tom aby dosáhla stejných, ne-li větších úspěchů i v dalších letech.

Každoroční ceny Billboard Žena roku, který slaví letos osmý rok a které oslavují nejsilnější a nejtalentovanější ženy v hudebním průmyslu. Letošní akce se bude konat 10.12.2013 v New Yorku. Katy Perry byla ženou roku v roce 2012 zatímco předchozí vítězství patřily Taylor Swift a Beyoncé....

překlad©P!nk.blog.cz

P!nk o Miley Cyrus

18. září 2013 v 18:08 | BEP ))) |  Ostatní
P!nk se v rozhovoru pro E!Online vyjádřila o Miley Cyrus

P!nk není příliš nadšená z Mileyina posledního vystoupení na VMA.
"Co já na to?" řekla zpěvačka při premiéře filmu "Thanks For Sharing" "Myslím, si že to bylo trapné"
Po tom, co toto P!nk řekla začali jí fanoušci Cyrus posílat nenávistné zprávy na twitteru.
"Je opravdu šíleně talentovaná, krásná. Může zpívat její s*i*n*g*l jít na podium a dělat tam to co dělala, že? Podvádí sama sebe a podvádí všechny okolo...Může si dělat co se jí jen zlíbí. Lidem se to může líbit, pokud chtějí. Nekoupím si jí. Dokáže to dělat lépe. Viděla jsem jí to dělat lépe..."

"The Truth About Love" slaví 1 rok

17. září 2013 v 19:02 | BEP ))) |  Ostatní

Ano je tomu tak. Dnes je to přesně rok, co vyšla standartní edice "The Truth About Love". Záměrně říkám standartní, protože fan edice vyšla až na Vánoce.

P!nk svou novou éru zahájila pilotním singlem "Blow Me (One Last Kiss)" na prvním místě byl ve 4 zemích světa. Do dnešního dne se ho prodalo přes 3,9 miliónů kopií.

Druhý singl z alba P!nk zvolila nádhernou baladu "Try", který byl první v pouze třech zemích světa, ale skoro ve všech se dostal do TOP 10. Do dnešního dne se ho prodalo na 4 miliónů kopií.

Třetí singl z desky se stal duet "Just Give Me a Reason" feat. Nate Ruess. Na prvním místě byl ve více než 20 zemích světa!!!! Jedná se o nejúspěšnější singl v kariéře P!nk. Celosvětový prodej do dnešního dne činí něco kolem 7,2 miliónů!! P!nkčin nejprodávanější singl.

Čtvrtý a zatím poslední singl se jmenuje "True Love" a zatím se jedná o nejhůře umístěný singl z alba "TTAL", dal by se označit za takový menší propadák. V USA byl zatím nejlépe na 59. místě, což uznejte sami není po hitu "JGMAR", který strávil na #1 v Billboard tři týdny, žádný úspěch.


Uvidíme, jestli nás čeká ještě další singl z tohoto úžasného alba. Co se týče samotného alba ve světě bylo hodnoceno průměrně až kladně. Např. hudební magazín Rolling Stones dal albu 3 hvědičky z 5.Spin com ohodnotil album 7/10. Český server Musicserver.cz dal albu 5/10.

Album dosáhla prvního místa ve více než 10 zemích světa a jedn áse o první album od P!nk, které dobylo vrchol Billboard HOT 200. První týden se alba prodalo celosvětově na půl milionu kopií a jen v USA to bylo 281 000
Celosvětový prodej alba do dnešního dne činí kolem 5 200 000 kopií.

P!nk se podílela na všech textech z alba jako spoluautorka.

Nominace na MTV EMA

17. září 2013 v 17:24 | BEP ))) |  Novinky >> profesní

P!nk byla nominovaná na MTV EMA. Letos získala jedinou nominaci a to v kategorii BEST LIVE. vše mají v rukou lidé, kteří v této kategoriií hlasují. Zde jsou všichni nominovaní

BEST LIVE

Beyoncé
Green Day
Justin Timberlake
P!nk
Taylor Swift

Můžete hlasovat ZDE