Prosinec 2013

Thanks For Sharing: DOWNLOAD

29. prosince 2013 v 13:25 | BEP ))) |  Filmy

Konečně se objevil film "Thanks For Sharing", kde hraje P!nk postavu, která je závislá na sexu DeDe. Tak neváhejte a stahujte, dokud je možnost! :)
EDIT:film je už i na ulož.to
________NOVÝ VZHLED BLOGU [#5]

28. prosince 2013 v 18:23 | BEP ))) |  Designy


Táákže, vážení :D Docela se i divím, že jsem něco dal dohromady. I na tu hrůzu jsem se celkem překonal a je tu snad docela obstojný design. Samozřejmě budu rád, když mi napíšete do komentářů jak se vám líbí nebo nelíbí, vážně bych to ocenil :)
Sice jsem chtěl nový vzhled nastavit až na Nový rok, ale skoro tři měsíce...to už bylo i na mě moc.na dřívějších blogách jsem měl skoro každý měsíc nový vzhled :D. Takže te´d je tu tento :)
V celém článku "starý" desing.

UWC: COUNTDOWN 2013

28. prosince 2013 v 15:21 | BEP ))) |  Novinky >> všeobecně

Tak jako každý rok, i letos Mediatraffic, které zveřejňuje týdenní nejprodávanější desky a singly, zveřejnilo svou Year-End chart, kde jsou desky a singly, kterých se prodalo za uplynulý rok nejvíce.
Začneme alby
Na prvním místě se s prodejem 4 000 000 kopií umístil zpěvák Bruno Mars a jeho "Unorthodox Jukebox".
v albech má P!nk zástupce v podobě "The Truth About Love", které je na 5. místě s prodejem 2,9 miliónu kopií. Když se to vezme i s minulým rokem, alba se prodalo již, na dnešní dobu, neuvěřitelných 5 000 000 + kopií!!!

1. Bruno Mars - Unorthodox Jukebox
4,0 million copies

2. Justin Timberlake - The 20/20 Experience
3,8 million copies

3. Daft Punk - Random Access Memories
3,1 million copies

4. Eminem - The Marshall Mathers LP 2
2,9 million copies

5. Pink - The Truth About Love
2,9 million copies


V singlech je na prvním místě dva roky po sobě "One Hit Wonder" umělec. Letos se nejprodávanějším singlem stala píseň "Blurred Lines" od Robina Thicka s prodejem 11 633 000 kopií!

I v singlech se P!nk letos umístila. A to doknce hned 2x! ("JGMAR", "Try") Co stojí za povšimnutí je, že se P!nk letos stala nejprodávanější ženskou interpretkou!!! Ovšem těsně na paty jí dýchá Katy Perry, kterou dělí s jejím "Roar" od "Just Give Me a Reason" jen pár tisíc kusů. "Just Give Me a Reason" 7 958 000 (5. místo) x "Roar" 7 555 000.(6. místo)
Co se týče "Try" to se umístilo na 29. místě s prodejem 3 267 000 kopií, a to je, když uvážíme to, že singl vyšel již minulý rok v říjnu, naprosto úžasné!!!

1. Blurred Lines - Robin Thicke feat. T.I & Pharrell Williams
11 663 000

2. Get Lucky - Daft Punk feat. Pharrell Williams
9 065 000

3. Trift Shop - Macklemore & Ryan Lewis feat. Wanz
8 646 000

4. Wake Me Up! - Avicii feat. Aloee Black
8 643 000

5. Just Give Me a Reason - P!nk feat. Nate Ruess
7 9580 000

.....
29. Try - P!nk
3 267 000

P.S: v První desítce nejprodávanějších singlů jsou pouze DVA singly bez featuringů a to "Roar" a "Radioactive", což je vážně zajímavé :D


Veselé Vánoce

23. prosince 2013 v 22:42 | BEP ))) |  Ostatní
Takže opět po roce se shledáváme u podobného článku :) Všem svým návštěvníkům a spřáteleným blogům bych chtěl popřát klidné a pohodové Vánoce. Ať se vám splní vaše přání a pod stromečkem najdete to, co jste si přáli.

Doufám, že se zde budeme setkávát i v příštím roce, ovšem nemůžu zaručit, že příspěvky budou časteji než doposud. Pokud jste četli rozhovor s Billboardem P!nk bude na cestách s Careym, takže moc novinek asi nebude. Ale třeba P!nk překvapí, a vše bude nakonec jinak :)

Jinak co se týče nového designu, vím, že jsem ho sliboval, ale jaksi mě opustila má tvůrčí můza a vůbec nevím jak bych měl nový design zpracovat. Na téma Vánoce už dělat nebudu, protože než bych pak udělal nový ten Vánoční by tu strašil minimálně do léta, tomu věřte! :D Ale snad něco v dohledné době "spatlám" :)

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE 2013


Billboard: Best Of 2013

16. prosince 2013 v 19:17 | BEP ))) |  Novinky >> všeobecně

HOT 100 SONGS: #7 Just Give Me a Reason
#53 TRY

TOP ARTIST: #6 P!nk

HOT 200 ALBUMS: #8 The Truth About Love

TOP TOUR: #3 P!nk a The Truth About Love Tour

RADIO SONGS: #5 Just Give Me a Reason

DIGITAL SONGS: #5 Just Give Me a Reason


Nejvýdělejčnější tour za rok 2013

16. prosince 2013 v 18:59 | BEP ))) |  Novinky >> profesní

Jak bylo zřejmé již na začátku tour, kdy byly vyprodané všechny show, P!nk se zařadila na seznam nejvýdělečnějších tour za uplynulý rok. P!nk celkem vydělala $147 947 543.

Pink performing live at the O2 Arena, Dublin for the first night of her 2013 European 'Truth About Love' tour P!nk se umístila na třetím místě nejvýdělečnějších tour za uplynulý rok. Více než P!nk vydělali už pouze Bon Jovi a Cirque Du Soleil's Michael Jackson Immortal. P!nk tak za sebou nechala takové hvězdy jako je Rihanna, Taylor Swift, Beyoncé, Lady Gaga, Madonna, Bruno Mars a další....

Pink - Total Gross: $147,947,543, Total Attendance: 1,581,939, No. of Shows: 114


P!nk: Billboard žena roku - otázky a odpovědi

13. prosince 2013 v 17:04 | BEP ))) |  Ostatní


P!nk, žena roku 2013 shrnuje pozitivní,obrovský a nádherný rok 2013

Billboard Back Issue Volume 125, Issue 48

Je neděle 18. října 2013 a P!nk posílá svou dvouroční dcerku Willow hrát si s kamarádem Chefem Robbiem, který je s ní na tour. Maminka si k nám sedá a začíná rozhovor.

P!nk sedí v zákulisí salonku v Seattle KeyArena, v aréně, která byla přeměněna na dočasné místo na hraní her pro Willow. P!nk usrkává horký čaj ze Starsbucks a pozoruje malou Willow jak odchází s Robbiem.
Další hrnek s čerstvým, uklidňujícím čajem čeká. Dnes je její první velká show od doby, co zrušila dva termíny, kvůli problémům s hlasivkami. Bude to její 100 odehraná show, poté zůstane na tour až do ledna.

A přesto je P!nk dnes méně vystresovaná, než v Seattlu roku 2009 při Funhouse tour, kde začínala své tour po Severní americe.

"Ach, člověče. Minule jsem tady šla na skateboard se svým manželem a oddělala jsme si rameno" Připomíná P!nk mezi doušky čaje. "Nemohla jsem dělat některé ze svých kousků." Svírá se jí hrdlo "..Takže tohle je nic" (reakce na problémy s hlasivkami)

10. prosince byla Alecia Beth Moore, známá jako P!nk, oceněna cenou žena roku v New Yorku. Kromě tohoto vrcholu má P!nk za sebou svůj nejúspěšnější rok ve své kariéře.

P!nčino šesté studiové album "The Truth About Love Tour" bylo velkým hitem v době svého vydání v září 2012. Toto cd se stalo jejím prvním #1 v Billboard HOT 200 s prodejem 280 000 kopií. Do dnešního dne se alba v Americe prodalo na 1,8 miliónu kopíí. Všechny tři vydané singly se dostaly do hlavní hitparády do TOP 10. Včetně hitu "Just Give Me a Reason", který se stal nejúspěšnějším singlem v celé její čtrnáctileté kariéře.

Aktuální turné P!nk překonalo předchozí tour, když vyprodala 18 po sobě jdoucích koncertů v Melbourne. Turné se také stalo jejím nejdelším a a největším v její domovské zemi, ve Spojených státech, kde P!nk své tour začala a kde ho nyní i ukončí.

S tolika úspěchy je jasné, že P!nk nad svou kariérou nepřemýšlela dále než do Grammy Awards 2014. Říká :"Vím přesně, co chci udělat" potvrzuje, že bude vystupovat :"Já vám nic neřeknu, ale bude to kurevsky úžasné!"
Její nezapomenutelné vystoupení z roku 2010 udalo velmi vysokou laťku. (...)

Uprostřed všech těchto událostí, se P!nk stihla objevit v letošním roce ve filmu "Thanks For Sharing" ve kterém hráli například Gwyneth Paltrow nebo Tim Robbins

Co bude jejím dalším krokem je stále jeden velký otazník. P!nk vypadala nadšeně, bez ohledu na její zdravotní komplikace, když si sedla s reportéty Billboardu a hovořila s nimi o uplynulém roce, jejím poučením z cest nebo proč by ráda byla popovou hvězdou i v 60 letech.

Gratulujeme k tomuto ocenění (Woman Of the Year). Jaký je to pocit?
-Byl to nejlepší rok, jaký jsem kdy měla. Mám pocit, že jsem ve věku, kdy si to konečně můžu užít. Když se udály dobré věci kolem roku 2001 [éra M!ssundaztood] byla jsem příliš mladá na to, to pochopit. Cítila jsem se stará, ale ve skutečnosti jsem byla mladá.
Willow mě hodně otevřela. Ale tento rok, je to jako vyvrcholení mé celoživotní práce. Všechno je to jen pozitvní obrovské a nádherné.
Ten pocit je skutečně úžasný, protože nemám tušení co budu dělat až to skončí. (...) Je to pěkné, je to opravdu dobré zejména s rodinou a přáteli. Přála bych si, aby bylo Willow 14 let, aby mě takhle viděla. Bohužel, to už bude pozdě, aby si vzpomněla, že jsem taky bývala v pohodě. "Willow, podívej se do časopisu! Kdo je na obálce? " "Mami, to bylo tak dávno" [směje se]

Jaké bylo tvé nejlepší vystoupení minulý rok?
-Všechny mé vystoupení byly skvělé! na AMA 2012 to bylo úžasné, protože jsem tam měla fakt zábavné představení. Byl to jeden z prvních případů, snad kromě Billboardu, kterém jsem udělala pro televizní předávání cen. A to byla skutečně zábavná věc. "Try" je moje oblíbená píseň na vystupování. Udělali jsem celou choreografii a bylo to úžasné! A Austrálie, celá cesta byla jen kbelík lásky.Jedna věc za druhou. Bylo to tak super! (...)
Také jsem vyhrála cenu MTV - po dlouuuhé době. Byla jsem velmi ráda

Vzpomínáš si v jaké kategorii?
Nevzpomínám. Myslím, že to bylo něco speciálního pro mě a pro Natea [P!nk a Nate vyhráli v cenu za nejlepší spolupráci] Ale to mi je jedno - mám tu cenu! [smích]

Jaký je to pocit být dnes hudebnicí? Jaké jsou to pro tebe výhody? a máš s tím někdy problémy?
-To nikdy pro mě nebylo nevýhodou. Miluji být ženou! Miluji ženy v hudbě - miluji tu myšlenku, miluju ten celý hudební ženský cyklus. Jednou z mojich největších výhod bylo, že jsem zůstala sama sebou. Myslím, že je to neuvěřitelné, že ženy vládnou hudbě. Nejsou tu žádní muži, kteří josu na úrovni Beyoncé nebo Katy Perry, snad s výjimkou Justina TImberlaka. Nikdo jiný mě nenapadá.

Možná Adam Levine?
- Jo! Ale to není totéž. Takže je to opravdu zábavné vidět ženy jak si klidně zahodí mikrofón a odejdou z pódia. Prostě to udělají a já to ráda sleduji. A miluji to, že jsem to schopna udělat také.
Pokud v tom chodíte dostatečně dlouho a zažijete první neúspěchy a velké úspěchy připadáte si jako na horské dráze. Když se na to dívám zpětně říkám si :"Byla to ale jízda"
Ukázala jsem se jako umělec i jako putovní osoba. Pokud jsde o vítězství popularity nebo některou podobnou sračku, nebo jde-li o rádio miláčka - nic z toho se mně nikdy nestane, ale to je v pořádku! Protože budu po zbytek svého života na tour - a to delám dobře!

Nedávno jsem o vás hovořil s Ryanem Tedderem, říkal, že jste "nejtišší člověk, který se stal popovou hvězdou". Proč myslíš, že to tak je?
- Neni to legrační? "Tichá". Já jsem ve stáji výstavních koní v ceně pony a učím se od těch nejlepších.

Váš hit "Just Give Me a Reason" je pravděpodobně váš největší rádiový hit, doposud. Jaký je to pocit?
- Ten pocit byl úžasný, protože jsem tu píseň napsala a bojovala jsem za tu píseň, aby v ní byl Nate., bojovala jsem za celou věc. A trvalo mnoh, mnoho měsíců než byla píseň hotová. Nikdy jsem to prostě nevzdala! Když něco kurva chcete, jděte si za tím!

(...)

Je 2014 vaše nová kapitola?
- Ne, 2014 je Caryeho motocross. 2013 byl můj rok a on semnou šel, když jsem byla na tour, takže příští rok půjdu já s ním. Mamka na cestách.

Chceš mít další děti?
- Ano chci! Můj bratr je pro mě všechno, takže chci, aby i Willow měla svého celoživotního kamaráda.
Mám nevlastního bratra a sestru, ale o hodně starší. Careymu se narodil bratr, když mu bylo 12. Před pár roky zemřel. Rodina je ta nejdůležitější věc.


(...)

©P!nk.blog.cz/BEP))
Billboard Back Issue Volume 125, Issue 48
______
otázky nejsou všechny přeložené. V ostatních otázkách se P!nk převážně ptali na tour, jak co probíhalo a podobně.

P!nk na Billboard Woman Of the Year

13. prosince 2013 v 16:21 | BEP ))) |  Fotky
P!nk se 10.12 účastnila ceremoniálu předávání cen "Billboard Woman Of the Year", kde přebírala tuto cenu, když jí magazín Billboard jmenoval ženou roku 2013. Billboard také vydal dlouhý článek o P!nk, který obsahuje i rozhovor s P!nk a P!nk je i na obálce časopisu, během několika dní, zde přeložený článek zveřejním.
Na akci se P!nk mimo jiné setkala s Janelle Monaé a Nateem Rushem.

(L-R) Musicians Janelle Monae, Nate Ruess of fun., and P!nk attend Billboard's annual Women in Music event at Capitale on December 10, 2013 in New York City.

Singer-songwriter P!nk attends Billboard's annual Women in Music event at Capitale on December 10, 2013 in New York City.

Singer-songwriter P!nk attends Billboard's annual Women in Music event at Capitale on December 10, 2013 in New York City. x Singer-songwriter P!nk attends Billboard's annual Women in Music event at Capitale on December 10, 2013 in New York City. x Singer-songwriter P!nk attends Billboard's annual Women in Music event at Capitale on December 10, 2013 in New York City.
Singer-songwriters P!nk (L) and Janelle Monae attend Billboard's annual Women in Music event at Capitale on December 10, 2013 in New York City. x Singer-songwriters P!nk (L) and Janelle Monae attend Billboard's annual Women in Music event at Capitale on December 10, 2013 in New York City. x (L-R) Musicians Janelle Monae, Nate Ruess of fun., and P!nk attend Billboard's annual Women in Music event at Capitale on December 10, 2013 in New York City.

ZDE - se můžete dočíst více z předávání a pustit si videa

"The Truth About Love Tour" pokračuje!

12. prosince 2013 v 15:07 | BEP ))) |  The Truth About Love Tour


Turné "The Truth About Love" mělo skončit 14.12.2012. Ovšem turné se protahuje až do roku 2014! P!nk přidala termíny koncertů pro USA zde jsou

P!NK Honda Center
29/01/14


Save Mart Center
30/01/14


MGM Grand Garden Arena
31/01/14

Saint Paul, MN Xcel Energy Center
19/3/2014

New York, NY Madison Square Garden
22/3/2014

East Rutherford, NJ Izod Center
23/3/2014


Uniondale, NY Nassau Coliseum
25/3/2014

Uncasville, CT Mohegan Sun Arena
27/3/2014


Boston, MA TD Garden
28/3/2014

Nejprodávanější singly a alba v UK

12. prosince 2013 v 14:44 | BEP ))) |  Novinky >> profesní


A máme tu další žebříček za rok 2013. Tentokrát se jedná o nejprodávanější alba a singly v Británii. P!nk se mezi nejprodávanější singly probojovala s "Just Give Me a Reason". Jedná se o sedmý nejprodávanější singl tohoto roku.

"JGMAR" #7

Mezi alby se P!nk umístila na 16. místě s rok starou deskou "The Truth About Love"

"TTAL" #8